Šokantno: večina antibiotikov se porabi v ...

Milan na skrivaj obema obljubil ljubezen

0 04.04.2019 23:17:06

Risinje s preobratom do prve zmage na Škotskem

HZS
Slovenska ženska hokejska reprezentanca je na tekmi svetovnega prvenstva divizije II (skupina A) v škotskem Dumfriesu v četrtek zvečer dosegla prvo zmago. V 2. krogu so Slovenke s 4:2 (0:1, 1:0, 3:1) premagale gostiteljice Britanke.

Po zaostanku v prvi tretjini so slovenske hokejistke poskrbele za popoln preobrat, ki ga je z golom v 27. minuti začela Julija Blazinšek, nadaljevala Sara Confidenti z dvema goloma v dveh minutah zadnje tretjine (41. in 43.), dokončala pa Pia Pren v 53. za povišanje na 4:1.

Na lestvici je po dveh krogih Slovenija z zmago in porazom po kazenskih strelih druga s štirimi točkami, prve so Španke (v prvem krogu so s 4:3 po kazenskih strelih premagale Slovenijo) s petimi.

Naslednja tekma Slovenijo čaka že danes ob 17.30 proti Avstraliji.