andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 13.11.2018 09:57:16

Tesni izidi na tekmah v ligi NHL

Hokejisti v severnoameriški ligi NHL so ponoči odigrali štiri tekme. New York Rangers so doma ugnali Vancouver z 2:1, Anaheim pa Nashville z enakim izidom, a šele po kazenskih strelih. Dallas je z 1:2 izgubil s Columbusom, Carolina pa je po podaljšku s 3:2 ugnala Chicago.

Chicago Blackhawks, šestkratni zmagovalci Stanleyjevega pokala, so izgubili že osmič zaporedoma. Pri tem je Chicago vodil že z 2:0, gostje pa so v drugem delu izenačili, po minuti in 16 sekundah podaljška pa je tekmo odločil Sebastian Aho.

Zaostajal je tudi New York. Za goste je že v četrti minuti zadel Nikolaj Goldobin, Filip Chyfil v 13. in Brett Howden v 32. pa sta poskrbela, da sta točki ostala doma.

Cam Atkinson je v Dallasu v 22. minuti zagotovil vodstvo gostom iz Columbusa, nato je bil v 52. minuti tudi podajalec pri golu Pierre-Luca Duboisa za končnih 2:1. Vmes je za Teksačane v 39. minuti izenačil Aleksander Radulov.

V Anaheimu je o zmagovalcu pri kazenskih strelih odločala spretnost in sreča, domači pa so bili v merjenju napadalca z vratarjem proti najboljši ekipi lige boljši z 2:1.

Anže Kopitar z Los Angelesom pričakuje naslednji dvoboj v noči na sredo, ko bo v Kaliforniji gostoval Toronto.