Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Srbi zaradi Slovenije že trepetajo pred evropskim...

0 30.10.2021 20:26:07

Jeseničani spet zmagali, toda tokrat so si mlade Salzbužane pokorili šele ...

Domen Jančič
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v tekmi alpske lige po kazenskih strelih premagali mlado ekipo Salzburga s 4:3 (3:1, 0:2, 0:0).

Jeseničani so tekmo dobro odprli in po šestih minutah vodili z 2:0 po zadetkih Erica Panceta in Jesperija Viikile. Avstrijci so v enajst minuti znižali zaostanek, ki pa ga je spet oplemenitil Sašo Rajsar v 15. minuti.

Lepo vodstvo pa je izpuhtelo v drugi tretjini, nobeni ekipi pa nato v rednem delu ni več uspelo zadeti, tako da je sledil podaljšek, temu pa še kazenski streli. Pri teh je bil mož odločitve Eetu Elo.

To je bila že 12. zmaga Jeseničanov v tej sezoni ob le dveh porazih v alpski ligi, tako da ostajajo na vrhu lestvice.

Naslednji obračun bodo Jeseničani v petek odigrali v gosteh pri Feldkirchu.

Značke: hokej, jesenice