Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 18.02.2021 21:25:59

SŽ Olimpija v Linzu po odlični tretji tretjini do pričakovane visoke zmage

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige v gosteh premagali Steel Wings Linz s 7:2 (1:1, 1:0, 5:1).

Ljubljančani so imeli v današnjem dvoboju povsem jasno vlogo favorita, saj je šlo za obračun prvega in zadnjega na lestvici regionalnega tekmovanja. A povsem brez težav ni šlo, domači so se dobro upirali do polovice tekme in šele v zadnji tretjini so gostje pričakovano napolnili mrežo Linza.

V prvi tretjini so morali na zadetek čakati do 14. minute, ko je zadel Luka Vidmar, a so pred koncem tega dela doživeli hladen tuš, ko so domači izenačili.

Izenačeno je bilo nato še do 35. minute, ko je za novo vodstvo poskrbel Gal Koren. Na drugi odmor do gostje, imeli so sicer izrazito več priložnosti in strelov na gol, odšli le s tesno prednostjo, nato pa stvari na pričakovano mesto postavili v zadnji tretjini.

Takrat je najprej zadel Žiga Pance v 43., v 47. minuti je drugi gol na tekmi dodal Koren, v 51. pa je bil uspešen še Luka Zorko. Domači so sicer dosegli še drugi gol, toda za visoko zmago je ob koncu poskrbel še Žiga Pešut z dvema goloma v 56. in 58. minuti.

Ljubljanska zasedba je z novimi tremi točkami ostala na vrhu lestvice, zdaj ima 58 točk.

Naslednji obračun zeleno-bele čaka v soboto, ko se bodo z današnjim tekmecem pomerili še v domači dvorani Tivoli.