Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 12.01.2021 21:33:28

Jeseničani so se namučili z mladimi Celovčani

Jurij Kodrun
Hokejisti Sij Acroni Jesenic so na tekmi alpske lige v domači dvorani premagali KAC II s 6:4 (2:2, 0:1, 4:1).

Mladi Celovčani, predzadnji na lestvici so bili presenetljivo trd oreh, še v 49. minuti so vodili s 4:3, v zadnjih 11 minutah pa so železarji vendarle stvari postavili na svoje mesto in zabeležili pričakovano zmago.

V prvi tretjini so bili Jeseničani precej boljši tekmec, a se to pri rezultatu ni poznalo. Gostje so znali kaznovati vsako napako. Povedli so z 2:0, da pa se je prvi del končal brez zmagovalca, sta poskrbela Žan Jezovšek in Sašo Rajsar.

V drugi tretjini so Celovčani spet povedli, izkoristili so igralca več na igrišču, in na odmor odšli z vodstvom. Že v prvi minuti zadnje tretjine je Jezovšek izenačil, v 49. minuti je bilo 3:4, na srečo domače ekipe pa je ekspresno odgovoril Nik Širovnik. Erik Svetina je v 56. minuti napovedal, da presenečenja ne bo, kar je v zadnjih trenutkih z golom v prazno mrežo potrdil Jaka Sodja.

Jeseničane že v četrtek čaka nov obračun v ligi AHL, v Podmežaklo pa prihaja vodilna Val Pusteria.

Značke: hokej, slovenija, jesenice