Racman na Dobu: kdo od znanih menedžerjev je pred...

Znani tekmovalec kviza pokvaril slavno Kolo sreče

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

1 19.12.2020 21:49:26

Nova visoka zmaga hokejistov Olimpije

Martin Metelko
Hokejisti SŽ Olimpije so v srečanju alpske lige premagali italijansko Cortino visoko s 7:3 (2:2, 3:0, 2:1).

Ljubljanski hokejisti so v tivolskem hramu hokeja v prestolnici dosegli novo zmago in se utrdili na vrhu razpredelnice.

Uvod v tekmo je obetal drugačen razplet. Kanadčan Mike Cazzola je najprej v 12. minuti povedel goste v vodstvo, v 14. pa ob igralcu več na ledu povišal na 2:0. A še pred prvim odmorom sta Žiga Pance in Jan Drozg poskrbela za izenačenje.

olimpija cortina drozg poloncic 20 mm

Ko je Pance v 29. in 32. minuti dosegel še dva gola, drugega ob dveh igralcih več na ledu, so varovanci Gregorja Polončiča končno lažje zadihali. Tretjino so po golu Nika Simšiča dobili celo s 3:0.

V 47. minuti je zadel še Aleš Mušič in ko so Italijani znižali razliko na tri gole, je za varno razdaljo poskrbel Anže Ropret (51.).

Olimpijo že v torek čaka tekma z Rittnom, prihodnjo soboto pa gostovanje v Asiagu.