Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 18.02.2020 23:03:25

Poraz Jesenic v Asiagu

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 3. krogu drugega dela alpske lige po podaljšku izgubili v Asiagu s 4:5 (3:1, 0:1, 1:2; 0:1).

Jeseničani so v prvih dveh krogih tega dela tekmovanja najprej premagali Olimpijo na večnem derbiju, potem pa vpisali domač poraz proti Pustertalu. Tokrat pa so v boju ekip, ki sta imeli pred tem po tri točke in sta bili pri dnu lestvice, dobro začeli in prvo tretjino dobili s 3:1, potem ko sta za Gorenjce zadela Patrik Rajsar v sedmi ter Erik Svetina v 13. in 19. minuti.

Ob koncu druge tretjine so se domači približali na 2:3, a je Žan Poklukar v 52. minuti zadel za novo podvojitev prednosti (4:2). Domači so kmalu zatem spet zmanjšali zaostanek, v 55. minuti pa tudi izenačili na 4:4 in napovedali težke trenutke za Jeseničane. Odločitve po rednem delu ni bilo, zato pa je v tretji minuti podaljška zmago domačim priigral Luigi Michael Caporusso.

Gorenjce nov obračun čaka v četrtek, v domači dvorani bodo gostili Ritten.

Značke: hokej, sta