poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

0 09.01.2020 21:38:48

Ljubljančani zmagali desetič v nizu

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige premagali Kitzbühel s 5:1 (0:1, 5:0, 0:0).

Ljubljančani so po pričakovanju dosegli novo zmago v regionalnem tekmovanju, 21. v sezoni in deseto v nizu.

Po slabem začetku, ko so ekipi z dna lestvice dovolili celo vodstvo po prvi tretjini, so se domači zbrali in v le nekaj minutah postavili stvari na pričakovano mesto.

Na začetku druge sta zadela Luka Ulamec in Gal Koren, sredi tekme pa je na 3:0 povišal Nejc Brus. Takrat je bilo že jasno, da gostje ne bodo mogli pripraviti presenečenja, za potrditev zmage pa sta poskrbela Kristjan Čepon in Žiga Pešut, v 40. minuti pa je padel tudi zadnji gol na tekmi, Ljubljančani so v zadnjih 20 minutah brez težav le zadržali vodstvo.

Ljubljanska ekipa ima zdaj 73 točk in je trdno na prvem mestu lestvice.

Naslednjo tekmo bodo zeleno-beli spet igrali doma, v torek, 14. decembra jih čaka obračun z Bregenzerwaldom, že dan prej pa bodo igrali prvo četrtfinalno tekmo državnega prvenstva proti Mariboru.

Značke: hokej, sta