Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

1 04.01.2020 21:55:28

Zmaji z zmago že v končnici

Hokejisti SŽ Olimpije so na svoji 28. tekmi v alpski ligi premagali Vienno Capitals Silver s 6:2 (1:1, 4:0, 1:1).

Ljubljančani, ki so trdno v vodstvu tekmovanja, so bili pričakovano precej boljši tekmec od predzadnje ekipe lige, ki je sicer na domačem ledu septembra porazila zmaje z 2:0. Tudi tokrat je povedla, in sicer že v drugi minuti, a slabi dve minuti pozneje je izenačil Janez Orehek. Žan Jezovšek je domače v 30. minuti popeljal do vodstva, tudi on ob igri z igralcem več.

Odtlej je šlo vse le še po ljubljanskih notah, gostitelji so namreč med 33. in 40. minuto še trikrat zadeli, strelci so bili Nejc Brus (ob igralcu manj), Luka Ulamec in Aljaž Chvatal. V 47. minuti je Nik Simšič zadel za končnih 6:2.

Olimpijo, ki si je kot prva zagotovila mesto v končnici, naslednja tekma čaka v ponedeljek na gostovanju v Val Gardeni.

Značke: hokej, olimpija, ahl