Slovenci delamo za manj, kot je evropsko ...

V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

1 05.01.2020 10:00:03

Nov poraz Kopitarjevih kraljev

Hokejisti Los Angelesa z Anžetom Kopitarjem so v severnoameriški ligi NHL doživeli nov poraz. V domači dvorani so morali z 1:4 priznati premoč Nashvillu, Kopitar pa se tokrat ni vpisal med strelce.

Gostje so z zadetkoma Rocca Grimaldija in Ryana Johansena v prvem delu povedli, domačim je v srednji tretjini upanje vrnil Alex Iafallo. Yakov Trenin in Craigh Smith pa sta v 50. in 52. minuti zadela v razmaku 69 sekund in gostom priigrala visoko zmago.

Vodilna ekipa lige ostaja Washington. Boston na vzhodu zaostaja dve točki, danes pa je doma izgubil z Edmontonom z 1:4. Na zahodu vodi St. Louis, ki je tako kot Boston zbral 59 točk, danes pa je s 5:4 izgubil po podaljšku v Las Vegasu.

Kopitarjevi kralji so na zahodu predzadnji in za osmim mestom, ki vodi v končnico, zdaj zaostajajo za 10 točk.

Po prostem večeru v Los Angeles prihaja Columbus.

Značke: hokej, nhl