sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 16.09.2018 21:07:55

Poraz Ljubljančanov v alpski ligi

Hokejisti SŽ Olimpije so s polovičnim izkupičkom končali prvi konec tedna v alpski ligi. Potem ko so v soboto na gostovanju pri Fassi slavili s 4:1, so danes z enakim izidom 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) klonili v Brunicu pri ekipi Pustertal.

Hokejisti SŽ Olimpije imajo v uvodu nove sezone regionalnega tekmovanja težko nalogo s tremi gostovanji. Danes so sicer dobro začeli, tako kot na prvi tekmi hitro dosegli gol, strelec je bil Gregor Koblar v sedmi minuti, ko so imeli gostje na ledu igralca več.

A pozneje se je Ljubljančanom v napadu ustavilo, domači vratar Keith Colin Furlong je ustavil vse naslednje poskuse. Domači pa so se hitro vrnili v igro, že v prvi tretjini izenačili in pozneje povedli, piko na i pa so postavili s še po enim zadetkom v drugi in tretji tretjini.

Olimpijo naslednji teden čaka še gostovanje v Val Gardeni, prvo tekmo bodo v domačem Tivoliju igrali čele čez teden dni, ko bo v goste prišel novinec v ligi Milano.

Značke: hokej, sta