femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 15.02.2020 23:58:02

SŽ Olimpija izgubila z Asiagom

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 2. kroga drugega dela alpske lige v gosteh izgubili z Asiagom z 2:4 (0:0, 2:1, 2:1).

Ljubljančani drugega dela regionalnega tekmovanja, v katerem so v vodilni skupini v družbi še petih najboljših ekip rednega dela, niso začeli najbolje. V četrtek so izgubili derbi s slovenskimi tekmeci z Jesenic, po katerem so tudi ostali brez prvega mesta v skupini, čeprav so s seboj prinesli štiri točke bonusa.

Danes so gostovali pri Asiagu in doživeli še en poraz. Po prvi tretjini brez zadetkov so domači do sredine tekme prišli do prednosti dveh golov, toda ljubljanske upe je obudil Kristijan Čepon z znižanjem v 36. minuti.

Ko je nato Luka Ulamec v 49. minuti poskrbel za izenačenje, se je zdelo, da bodo zeleno-beli lahko prišli do preobrata. A končnica se tokrat ni odvila po njihovih željah, na hitro so dobili še dva zadetka (v 53. in 55. minuti), tako da je Asiago na koncu zmagal s 4:2.

V hitrem ritmu drugega dela pa bodo morali branilci naslova hitro pozabiti na uvodna poraza; v tretjem krogu bodo v torek v svoji dvorani Tivoli gostili Cortino.

Značke: hokej, olimpija