Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 29.09.2018 19:45:52

SŽ Olimpija do NIZA ZMAG! Zmaji v Tivoliju konkretno premagali PODPRVAKA!

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige premagali Ritten s 5:1 (2:0, 1:1, 2:0).

Ljubljančani so na najboljši način končali niz treh domačih tekem, prvih v tej sezoni v regionalnem tekmovanju. Dobili so vse tri in tako tudi devet novih točk, danes je padel še Ritten.

Le v sredo proti Zell am Seeju je bilo bolj tesno (2:1), proti Milanu (6:0) in danes pa so se zmaji izkazali s strelsko učinkovitostjo.

Razplet današnjega obračuna je že v tretji minuti nakazal kapetan Aleš Mušič, vodstvo pa je v 13. povišal Gal Koren. Vratar Žan Us sicer ni bil povsem brez dela, a je ustavil 25 strelov tekmecev, klonil pa le na začetku drugega dela, ko so gostje izkoristili napako Olimpije in celo z igralcem manj znižali na 1:2. A prejeti zadetek Ljubljančanov ni zmedel, za novo povišanje je poskrbel Koren ob številčni prednosti še pred koncem tretjine.

Isti igralec je za tretji gol na tekmi zadel še v 46. minuti, piko na i novi gladki zmagi pa je dodal še Mušič z zadetkom v 51. minuti.

Z 12 točkami so zdaj zeleno-beli že tik pod vrhom prvenstvene lestvice. Naslednja tekma jih čaka v gosteh, v četrtek bodo šli v Cortino.

Značke: hokej, sta, sž-olimpija