Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

1 24.10.2019 20:13:18

Bedene v četrtfinalu Dunaja

Slovenski teniški igralec Aljaž Bedene na turnirju ATP na Dunaju z nagradnim skladom 2,4 milijona evrov še naprej niza dobre nastope. Tokrat je v drugem krogu s 6:2, 3:6 in 6:3 premagal Francoza Gillesa Simona.

Bedene, ki se je na turnir prebil skozi kvalifikacije, je na prvi odmor na dvoboju odšel z brejkom prednosti, potem ko je v tretji igri prvega niza izkoristil prvo priložnost za odvzem servisa Simonu. V peti igri je 72. igralec sveta znova odvzel servis nasprotniku, po 37 minutah igre pa zmago v nizu potrdil z asom.

V drugi igri drugega niza je do prve priložnosti za odvzem servisa Bedenetu prišel Francoz, 50. igralec sveta, in jo tudi izkoristil ter mirno pripeljal drugi niz do konca.

V izenačenem tretjem nizu je Bedene do odločilne prednosti prišel v šesti igri, ko je izkoristil tretjo priložnost za odvzem servisa. V deveti igri pa je Bedene po dveh urah in štirih minutah z 22. asom potrdil še tretjo zmago nad Simonom v ravno toliko dvobojih.

V četrtfinalu 30-letnega Bedeneta, ki je v prvem krogu izločil 20. igralca sveta Argentinca Guido Pello, čaka zmagovalec dvoboja med četrtim nosilcem turnirja Francozom Gaelom Monfilsom in Italijanom Jannikom Sinnerjem.