Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 09.02.2018 22:59:43

Mariborčani visoko porazili novinca v 1. SFL

Državni futsalski prvak FutureNet Maribor je dobro začel zadnjo tretjino 1. SFL. Vijoličasti so v 15. krogu z 8:1 porazili novinca v ligi, v Ivančni Gorici se je nemudoma s tremi goli izkazal novinec Miloš Stojković.

Bronx je priešl do prvega gostujočega remija v sezoni. Za to je poskrbel izkušeni Slaven Radišković, ki je v 40. minuti zadel za končnih 1:1. Domačini Sevničani so vodili od 19. minute, ko je za 1:0 gol prispeval Domen Krnc.

Na prvem mestu 1. SFL se je utrdil Dobovec Pivovarna Kozel, ki je nocoj s 3:0 porazil Benedikt Avtodeli Džauš. Gostujočo mrežo so varovanci trenerja Kujtima Morine načeli v drugem polčasu, na koncu pa zmagali s 3:0.

Tekma na Vrhniki med Siliko Rem Power in Litijo je bilo prestavljena.

* Izidi, 15. krog:

Sevnica - Bronx Škofije 1:1 (1:0)
Strelca: 1:0 Krnc (19.), 1:1 Radiškovič (40.)

Ivančna Gorica - FutureNet Maribor 1:8 (0:4)
Strelci: 0:1 Stojković (3.), 0:2 Markić (6.), 0:3 Markić (16.), 0:4 Lazarević (18.), 0:5 Šamija (25.), 0:6 Vrabel (33.), 1:6 Lesjak (37.), 1:7 Stojković (39.), 1:8 Stojković (40.)

Dobovec Pivovarna Kozel - Benedikt Avtodeli Džauš 3:0 (0:0)
Strelci: 1:0 Čujec (24.), 2:0 Vojsk (28.), 3:0 Jurić (34.)

Značke: futsal, dp