Redek prizor: Robert in Tina, Janez in Urška so ...

Kakšna norišnica! Nepozabni prizori s koncerta ...

19 22.05.2024 18:59:30

Uf, kakšno nadaljevanje slovenskih odbojkarjev poti proti olimpijskim igram! Težko bi bilo bolj napeto!

Slovenci so dosegli pomembno zmago v lovu za olimpijskimi vozovnicami.

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je uspešno začela ligo narodov. V prvem krogu je na turnirju v Antalyi po ogorčenem boju in dveh urah in 45 minutah igre premagala Nizozemsko s 3:2 (-31, 22, -20, 21, 25).

Slovenci v igri niso blesteli, a so izpolnili cilj, tekmovanje, ki je zelo pomembno v boju za olimpijske igre, so začeli s pozitivnim rezultatom. V boju za Pariz veliko točk sicer niso osvojili, a pomembno je, da so jih nekaj izgubili Nizozemci, ki so na lestvici mednarodne zveze - ta bo odločala za zadnje vizume za olimpijske igre, eni od najbližjih zasledovalcev Slovenije. Ta je trenutno na sedmem mestu, v Pariz pa vodi tudi osmo.

V slovenski vrsti sta bila najučinkovitejša Tonček Štern in Klemen Čebulj, oba sta prispevala 21 točk.

Značke: novo, sta