Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 07.02.2021 21:41:24

Krka presenetila Hoče za drugo zmago

Na zadnji tekmi 19. kroga 1. DOL za moške je Krka po preobratu s 3:2 (-19, -24, 24, 23, 13) premagala Hoče. Za Novomeščane, ki na prejšnjih dveh tekmah proti Hočanom niso osvojili niti niza, je to šele druga zmaga v prvenstvu, pred tem so 17. oktobra z enakim izidom premagali Salonit Anhovo, točko pa so odvzeli tudi Triglavu.

Štajerci so že vodili z 2:0, a izenačen dvoboj v drugem nizu, ki ga je na koncu odločil blok Pettra Oestvika, je napovedal, da se lahko zgodi še marsikaj. Na začetku tretjega niza so gostje vodili že za štiri točke, v končnici tudi z 22:20 in 24:23, toda domači so se izvlekli.

Tudi v četrtem nizu so zbrano odigrali končnico, po zaostanku 21:22 so dosegli tri zaporedne točke, niz pa je končal Zlatko Pulko, z 28 točkami najučinkovitejši igralec tekme. Odločilni niz se je po odličnih servisih Nejca Košarja začel z vodstvom domačih 5:0, prednost petih točk držali do izida 11:6, nato pa so jih tekmeci začeli loviti, a ujeli jih niso.

Značke: odbojka, dp