5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

marko-milosavljević Njena.si

Poroka na prvi pogled: Marko le odigral ...

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 25.02.2018 09:34:45

Kakšna PREDSTAVA, kakšna ZMAGA! Bajrić in Šporar pomagala OSMEŠITI nekdanjega evropskega krvnika ljubljanske OLIMPIJE

vszi
Na Slovaškem še kako odmeva rezultat sobotne tekme.

V soboto je bila na Slovaškem odigrana tekma, ki je bila v očeh mnogih čisto pravi derbi. No, za slovaške nogometne navdušence očitno ne, v Myjavi se je na obračunu med Slovanom in Žilino zbralo vsega 865 gledalcev (razlog za to se skriva tudi v tem, da je bila tekma odigrana na nevtralnem igrišču in ne v Bratislavi). Toda tistim, ki so prišli na tekmo, ni bilo žal. Sploh če so držali pesti za domače. Ti so namreč razgrajali na zelenici, tekmeca za najvišja mesta na lestvici so dobesedno razbili. Bilo je namreč kar 6:0 za Slovan:

Delež k visoki zmagi Slovana nad nekdanjim evropskim krvnikom Olimpije sta prispevala tudi nekdanja nogometaša slednje Kenana Bajrić in Andraž Šporar. Kljub kar pol ducata zadetkov se sicer nista vpisala med strelce; Bajrić je v obrambi igral od prve do zadnje minute, Šporar je bil zamenjan v 83. minuti. "Slovanu moram čestitati za izjemno predstavo, našim navijačem pa sem dolžan gromozansko opravičilo," se je s pepelom po tekmi posul trener Žiline Adrian Guľa, ki je rumeno-zelene vodil že, ko so ti v sezoni 2013/14, ko so v drugem krogu kvalifikacij za ligo Europa izločili zmaje iz Ljubljane.

Dodajmo, da je Slovan z visoko zmago skočil na drugo mesto slovaškega prvenstva, med drugim je prehitel tudi tokratnega krvnika.