Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Skrito v raju: Kako je danes videti kamp Paradiso?...

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

3 14.10.2017 17:13:12

KDO BI SI MISLIL! Matjaž Kek v težavah. V VELIKIH TEŽAVAH …

Veliko presenečenje oziroma kar senzacija v 12. krogu hrvaškega prvenstva.

Nogometaši Istre so v 12. krogu hrvaškega prvenstva poskrbeli za veliko presenečenje. Oziroma kar senzacijo. Na svojem igrišču so namreč z 1:0 premagali Rijeko in se z vsem izkupičkom znebili zadnjega mesta na lestvici, edini gol je v 17. minuti dosegel David Puclin. Toda pravi junak je bil vendarle njegov soigralec, in sicer vratar zasedbe iz Pulja Ivica Ivušić, ki se bo Matjažu Keku in njegovim igralcem bržčas kar nekaj časa prikazoval v nočnih morah. Branil je mogoče in nemogoče, gostitelji so žogo nekajkrat izbijali z golove črte. Težko je verjeti, da je lahko ena ekipa tako neučinkovita, kot je bila reška, a nogomet je vnovič potrdil, da je nadvse zanimiv tudi zaradi tega, ker boljši ne zmaga vedno. To je sicer prvi poraz Rijeke proti Istri v zadnjih 17 srečanjih. Matic Črnic je bil v začetni enajsterici gostov, na igrišču je bil do 61. minute.

Dinamo ima drevi priložnost, da z zmago nad Osijekom prednost pred najhujšimi konkurenti z Rujevice poveča na sedem točk.