Poroka na prvi pogled: Rudi in Marjetka, ko ju ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

2 21.01.2024 06:54:44

Noro! Ne boste verjeli, kdo je po tekmi v ZDA pričakal pomočnika Boštjana Cesarja (video)

Ekipa SN
Izjemen prizor v zakulisju tekme med Slovenijo in ZDA.

Slovenska izbrana vrsta je prvič uspela premagati reprezentanco ZDA, po zadetku Nejca Gradišarja v prvem polčasu se slavila z 1:0. Z Američani se je Slovenija merila tretjič, prvič na svetovnem prvenstvu 2010, ko je bil izid 2:2, drugič pa leta 2011 na prijateljski tekmi, ko so ZDA slavile s 3:2.

Še posebej je v spominu ostala tista legendarna tekma s svetovnega prvenstva, ko je Slovenija v prvem polčasu po zadetkih Valterja Birse in Zlatana Ljubijankića vodila že z 2:0, na koncu pa ostala brez zmage. Del te izbrane vrste je bil tudi Boštjan Cesar, ki je zdaj pomočnik selektorja Matjaža Keka.

In prav Cesar je na tokratni tekmi dobil prav poseben obisk. Poiskal ga je namreč nekdanji branilec ZDA Jay DeMerit, s katerim si je Cesar na tisti tekmi leta 2010 izmenjal dres. DeMerit je kot del projekta ambasadorjev nogometa v ZDA ta dres zdaj prinesel na tekmo, da mu ga Cesar tudi podpiše.

Vse skupaj si lahko ogledate v spodnjem posnetku.