Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

1 20.02.2024 09:18:24

Kaj se dogaja?! Hit španske sezone tone, Girona edina dihala za ovratnik Realu, zdaj pa tole! (video)

Najbližji zasledovalec Reala si je v Španiji privoščil nov spodrsljaj.

Nogometaši Girone so v 25. krogu španskega prvenstva izgubili proti Athleticu iz Bilbaa z 2:3 in niso izkoristili spodrsljaja vodilnega Reala iz Madrida. Girona je brez zmage zadnje tri kroge po remiju z Realom Sociedadom (0:0) in porazu proti kraljevemu klubu (0:4).

Madridčani so pri Rayo Vallecanu v nedeljo igrali 1:1, a kljub temu povišali prednost pred nogometaši Girone. Ti so imeli priložnost, da se vodilni zasedbi približajo na vsega tri točke, a so morali v Bilbau priznati premoč tamkajšnji ekipi.

Domači nogometaši so povedli v drugi minuti, ko je zadel Alejandro Berenguer. Na začetku drugega polčasa je sicer izenačil Viktor Cigankov (49. minuta), a sta Berenguer in Inaki Williams v 56. in 60. minuti Athleticu tlakovala pot do zmage. Eric Garcia je v 75. minuti znižal na 2:3, rezultat pa se do konca dvoboja kljub nekaterim lepim priložnostim gostov ni več spremenil.

Bilbao je na petem mestu lestvice ohranil dve točki zaostanka za četrtouvrščenim Atleticom iz Madrida (51 točk). Pred njima so Real Madrid (62), Girona (56) in Barcelona (54.).

Barcelona je v soboto slavila pri Celti iz Viga z 2:1, Atletico slovenskega vratarja Jana Oblaka pa je isti dan s 5:0 premagal Las Palmas.

Značke: girona, španija