Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 18.02.2024 08:21:42

Maščevanje po pariško! Mbappe sporočil, da ne bo več igral za PSG, kar je naredil klub, pa močno odmeva!

Kylian Mbappe je v četrtek obvestil svoj klub, da pogodbe ne bo podaljšal še za eno leto in da se po koncu sezone poslavlja.

Ta teden je bila ena najbolj vročih novic v svetu nogometa, da se bo Kylian Mbappe poslovil od PSG-ja. O tem je obvestil tudi svoje nadrejene, hitro pa so se začela ugibanja, kje bo nadaljeval s svojo kariero. A do konca sezone je še kar nekaj mesecev, za PSG mora odigrati še kar nekaj tekem, Mbappeju pa so pred zadnjo tekmo v francoski ligi jasno pokazali, kaj si mislijo in njegovi odločitvi.

PSG se je v soboto pomeril z Nantesom v gosteh, tekmo pa je pariški velikan začel brez Mbappeja v začetni enajsterici. Francoski velikan se je z letos skromnim Nantesom pošteno mučil, Parižanom v prvem polčasu ni uspelo zatresti tekmečeve mreže, jo je pa 60. minuti Lucas Hernandez. Dve minuti kasneje je v igro vstopil Mbappe in v 78. minuti dosegel gol z najstrožje kazni za končnih 2:0.

Značke: mbappe, psg