parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 04.11.2017 21:26:01

Šenčur Ggd - Šentjur 70:64 (15:17, 33:36, 49:51)

Košarkarji Šenčurja Ggd so v tekmi petega kroga lige Nova KBM premagali Šentjur s 70:64 (15:17, 33:36, 49:51).

* ŠD Šenčur, gledalcev 150, sodniki: Vučković (Maribor), Poljanšek (Hraše), Blaško (Postojna).
* Šenčur Ggd: Rebec 12 (2:2), Pavić 10 (2:5), Murić 18 (6:10), Rizvić 7 (3:4), Martinčič 10 (2:2), Pavković 13 (2:2).
* Šentjur: Jereb 7, Bolčina 20, Popadić 12 (4:4), Pešič 5 (1:1), Williams 16 (1:1), Fernandez 4 (4:6).
* Prosti meti: Šenčur Ggd 17:25, Šentjur 10:12.
* Met za tri točke: Šenčur Ggd 9:32 (Pavković 3, Rebec, Murić in Martinčič 2), Šentjur 2:14 (Jereb, Williams).
* Osebne napake: Šenčur Ggd 20, Šentjur 26.

* Pet osebnih: Jereb (40.).

Obračun četrte in pete ekipe lige Nova KBM Šenčurja in Šentjurja je na koncu pripadel prvoomenjeni ekipi, ki je odpor tekmecev iz Šentjurja zlomila šele v zadnji četrtini. Po 30 minutah je bil namreč izid 49:51, zadnjih deset minut pa je domača ekipa dobila z 21:13. Šenčurjani so največ vodili za osem točk, tudi minuto pred zadnjim zvokom sirene. Gosti se kljub temu niso predali poskušali so na vse načine, približali so se na 64:69, za kaj več pa jim je zmanjkalo moči, prikradla pa se jim je tudi kakšna napaka preveč.

Pri domačih se je z 18 točkami in 10 skoki izkazal Dino Murić, pri gostih pa je 20 točk in 10 skokov zbral Tomaž Bolčina.

Šenčur bo tekmo šestega kroga igral v petek proti Petrol Olimpiji, Šentjur dan kasneje čaka Krka.

Značke: košarka, dp