Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

ru
ru
1 21.10.2019 09:33:15

UAU! Dajte mu vse FAIR-PLAY nagrade! Slovenski trener osupnil tekmeca, tega ni pričakoval nihče!

Bojan Čotar
Portal ROKOMET.net
Konec tedna smo bili na eni od rokometnih tekem priča izredni fair-play potezi.

Konec preteklega tedna so bili dejavni tudi rokometaši v drugi slovenski ligi, nase pa je z izredno fair-play potezo opozoril trener ekipe MRK Ljubljana. Bojana Čotarja in njegove varovance je gostil RK SVIŠ Ivančna Gorica, domači rokometaši pa so po napetem dvoboju na koncu slavili z golom razlike. Lahko bi se razpletlo tudi drugače, a je v svojo škodo posredoval kar trener gostov.

Čotar je namreč pri vodstvu z 10:6 opozoril sodnika, da je napačno dosodil zadetek v korist ljubljanske ekipe, tako je ostalo pri vodstvu s štirimi goli razlike. Na to potezo so opozorili tudi tekmeci, ki so se na čudovit način poklonili trenerju Čotarju. "V klubu bi radi izpostavili izredno fair play potezo s sobotne tekme proti MRK Ljubljana. Gostujoči trener Bojan Čotar je namreč v 19. minuti, pri vodstvu s 6:10 in dosojenem zadetku gostov, nagovoril/prepričal sodnika da sta napačno dosodila (upravičeno) zadetek v njihovo korist in sodnika sta z upoštevanjem njegovega mnenja (in naše klopi) zadetek razveljavila. Gostje tako niso povedli s petimi zadetki prednosti in naši so do konca polčasa izenačili.
Kot že omenjeno, smo na koncu zmagali za zadetek. POTEZA redko videna na igriščih in vredna POHVALE! Kapo dol!"