Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 21.02.2020 21:50:51

Dolenjci upravičil vlogo favorita

Nikola Miljković
Rokometaši mariborskega Branika so v 19. krogu lige NLB na domačem igrišču izgubili proti trebanjskemu Trimu s 26:32 (13:15).

* Dvorana Tabor, gledalcev 120, sodnika: Backović in Palačković.
* Maribor Branik: Ferjan, Kljun, Planinšek, Zugan, Kocjančič, Sok 6, Hočevar, Jerenec 4, Miličević 3 (1), Golik 1 (1), Velkavrh 2, Kobetič 3, Ranevski 1, Budja 1, Jerebie 3, Sivka 2.
* Trimo Trebnje: Tomić, Brana 1, Rašo 5, Didovič, Udovič, Didovič, Seferović 1, Dobovičnik 5, Hamidović 1, Kotar 2, Kmet, Sašek, Čulk 1, Šešić, Redek, Grbić 3, Horžen 2, Cirar 11 (4).
* Sedemmetrovke: Maribor Branik 3 (2), Trimo Trebnje 4 (4).
* Izključitve: Maribor Branik 0, Trimo Trebnje 0 minut.

Trebanjski rokometaši so v štajersko prestolnico prišli kot veliki favoriti, to vlogo pa so tudi upravičili. Z enajsto zmago v sezoni so se utrdili na četrtem mestu prvenstvene lestvice, Mariborčani ostajajo na predzadnjem mestu.

Izbranci gostujočega trenerja Ivana Vajdla so postopno lomili odpor gostiteljev, ki so sijajno odprli dvoboj in povedli s 5:1. Nato so vajeti gre v svoje roke vzeli gosti in v 12. minuti prvič na dvoboju povedli s 7:6.

Od tedaj naprej so bili vselej v prednosti, na polčasu so vodili za dva gola (15:13), v drugi polovici polčasa pa so povsem zasenčili v tej sezoni zelo blede Mariborčane.

V 39. minuti so povedli z 21:16, po njihovem vodstvu z 28:21 v 50. minuti pa je bilo docela jasno, da bodo slavili v dvorani Tabor.

V trebanjski ekipi je bil najbolj učinkovit Gal Cirar z enajstimi, v mariborski pa Tadej Sok s šestimi goli.

Trebanjska ekipa bo v prihodnjem krogu v sredo, 26. februarja, gostila velenjsko Gorenje, mariborska pa bo v soboto, 29. februarja, gostovala v Izoli.