alenka marovt 1 Odkrito.si

Novinarka na Pop TV zahteva resnico

gomboc 1 Svet24.si

Slovenec v Tel Avivu osvojil zlato

Bill Cosby Svet24.si

Bill Cosby spoznan za krivega

marjan šarec-rezultati_volitve Svet24.si

Šarčevi so se razkrili, med njimi tudi znana ...

vesna ponorac Najstnica.si

Zvezdnica Gorskih sanj ima za sabo pomemben ...

rok in martina Njena.si

Rok Kunaver in Martina Plohl ujeta v objemu

britanski pric Njena.si

Mali britanski princ ima močno ime

ru
ru
0 09.12.2017 22:39:15

Ribnica z zmago v Mariboru povečala prednost

Nikola Miljković
Danes so bile odigrane vse tekme 13. kroga lige NLB.

Maribor Branik - Riko Ribnica 24:28 (10:16)
* Dvorana Tabor, sodnika: Kavalar (Celje) in Nahtigal (Ljubljana).
* Maribor Branik: Đurica, Čudič, Leben, Cvetko 3, Bogadi, Celminš 2, Sok, Jerenec 5, Rotim 1, Velkavrh, Ranevski 1, Stopar, Bezgovšek, Štumpfl 9 (2), Sivić, Ocvirk 3 (1).
* Riko Ribnica: Klarič, Perovšek, Horvat 3, Fink 2, Vujačić 7, Knavs 2, Skušek 1 (1), Koprivc 5, Pahulje, B. Nosan 3, Kovačič 3, Kljun, M. Nosan, Batinič 1, Setnikar 1, Košmrlj.
* Sedemmetrovke: Maribor Branik 3 (3), Riko Ribnica 1 (1).
* Izključitve: Maribor Branik 8, Riko Ribnica 12 minut.
* Rdeči karton: /.

Dobova - Trimo Trebnje 23:26 (12:14)
* Športna dvorana, sodnika: Leskovec (Celje) in Vidic (Ljubljana).
* Dobova: Prezelj, Blaževič, Dular, Markušić 3, Rožman, Seferović 3, Mustapić, Verstovšek, Rantah, Jazbec 6 (4), Zavodnik 2, Krnc 3, Kučič 1, Smojver 2, Hotko 2, Hrupič 1.
* Trimo Trebnje: Hasić, Urbič, Cvetko 3, Djurdjević, Florjančič 1, Horžen 1, Skol, Mat. Kotar 5 (5), Sikošek Pelko, Mih. Kotar, Mar. Kotar 1, Udovič 3, Sašek, Mlakar, Rozman 8, Ratajec 4 (1).
* Sedemmetrovke: Dobova 5 (4), Trimo Trebnje 7 (6).
* Izključitve: Dobova 12, Trimo Trebnje 8 minut.
* Rdeči karton: Zavodnik (49.).

Jeruzalem Ormož - LL Grosist Slovan 23:20 (8:11)
* Dvorana na Hardeku, gledalcev 200, sodnika: Košir (Preddvor) in Kočevar (Ribnica).
* Jeruzalem Ormož: Šulek, Balent, Voljč, Čudič 11 (4), Žuran, M. Hebar 1, Kocbek 3, Šoštarič, Ozmec, Ciglar, Mesarič 3, Vujović, Rajšp 1, Cirar 4, Kavčič.
* LL Grosist Slovan: Jugovič, Nunčič, Podpečan, Prevolnik 1, Serdinšek-Ekart, Marinček, Marušič 9 (3), Marojević 1, Krivic, Fidel 1, Jovičić, Cigale, Kaučič, Novak 3, Sanković 4, Atanasov 1.
* Sedemmetrovke: Jeruzalem Ormož 4 (4), LL Grosist Slovan 3 (3).
* Izključitve: Jeruzalem Ormož 4, LL Grosist Slovan 12 minut.
* Rdeči karton: Atanasov (53.).

Krka - Herz Šmartno 35:25 (17:12)
* Dvorana Marof, gledalcev 150, sodnika: Čretnik in Turnšek (oba Celje).
* Krka: Tomič, Brajer, L. Rašo 4, Bevec 4, Didovič 4, Okleščen 7, Pršina 2, Irman 1, Jakše 2, Udovč, D. Rašo 1, Papež 6 (2), Matko 3, Ban 1, Klobčar.
* Herz Šmartno: M. Sadar, Muratović, Kukovica, Strmljan 6, Ribarič 1 (1), Kunst 3, Cirar 2, Justin 1, Bahovec 1, Jerina 1, Močnik 4 (2), Žurga, Dobovičnik 6, Ostrež.
* Sedemmetrovke: Krka 2 (2), Herz Šmartno 5 (3).
* Izključitve: Krka 6, Herz Šmartno 2 minuti.
* Rdeči karton: /.

Urbanscape Loka - Koper 2013 20:20 (9:10)
* Dvorana Poden, gledalcev 300, sodnika: Žibret in Teršek (oba Trbovlje).
* Urbanscape Loka: Pešić, A. Vrbinc, Božnar, M. Vrbinc 3, Rakovec, Šibanc 7 (4), Gartner 1, Dolenc, Kavčič 4, Jamnik, Bradeško 2, Jeseničnik, M. Pipp, Bergant, Jesenko 3 (1), Plestenjak.
* Koper 2013: Kocjančič, Vran, Grzentič 2, Vlah 5, Krečič 3, Matijaševič 3, Kocjančič, Poklar, Moljk, Zugan 1, Nikolić, Smolnik 2 (1), Sokolič 1, Guček, Sever, Bratkovič 3 (2).
* Sedemmetrovke: Urbanscape Loka 7 (5), Koper 2013 3 (3).
* Izključitve: Urbanscape Loka 4, Koper 2013 22 minut.
* Rdeči karton: /.

Izidi, 13. krog:
- sobota, 9. december:
Krka - Herz Šmartno                 35:25 (17:12)
Dobova - Trimo Trebnje              23:26 (12:14)
Jeruzalem Ormož - LL Grosist Slovan 23:20  (8:11)
Maribor Branik - Riko Ribnica       24:28 (10:16)
Urbanscape Loka - Koper 2013        20:20  (9:10)

- lestvica:
 1. Riko Ribnica        13 10  1  2  369:329  21
 2. Koper 2013          13  8  3  2  345:318  19
 3. Urbanscape Loka     13  8  1  4  365:339  17
 4. Jeruzalem Ormož     13  7  1  5  342:352  15
 5. Krka                13  7  0  6  376:366  14
 6. Trimo Trebnje       13  6  1  6  334:320  13
 7. Maribor Branik      13  6  1  6  334:335  13
 8. Dobova              13  3  2  8  328:348   8
 9. LL Grosist Slovan   13  2  2  9  331:370   6
10. Herz Šmartno        13  1  2 10  342:399   4

Članki iz rubrike