Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

maja-ogorevc, delovna-akcija Njena.si

Skromna, a čista hiška doživlja pravljično ...

0 02.12.2017 21:14:34

Koper 2013 - LL Grosist Slovan 30:23 (16:11)

Rokometaši Kopra 2013 so v 12. krogu lige NLB premagali LL Grosist Slovan s 30:23 (16:11).

* Dvorana Bonifika, sodnika: Majer in Žitnik (oba Trebnje).
* Koper 2013: Kocjančič, Vran, Dolenc, Grzentič 4, Vlah 5, Krečič, Matijaševič 3, Kocjančič, Poklar, Moljk, Zugan 5, Smolnik 4 (4), Sokolič 1, Guček 1, Sever 2, Planinc 2, Bratkovič 3.
* LL Grosist Slovan: Jugovič, Nunčič, Podpečan, Prevolnik 4, Serdinšek-Ekart 1, Marinček, Marušič 9 (1), Marojević, Krivic, Fidel 2, Jovičić, Cigale 1, Kaučič, Novak 2, Sanković 4, Atanasov.
* Sedemmetrovke: Koper 2013 4 (4), LL Grosist Slovan 3 (1).
* Izključitve: Koper 2013 10, LL Grosist Slovan 8 minut.
* Rdeči karton: Atanasov (46.).

Koprčani so pričakovano osvojili osmi par točk v tej sezoni in so še vedno na drugem mestu prvenstvene lestvice, za vodilnimi Ribničani, ki so danes zanesljivo ukanili Novomeščane, pa imajo točko zaostanka.

Do sredine prvega polčasa je bila tekma izenačena, po izidu 8:8 pa so na igrišču zagospodarili izbranci domačega trenerja in selektorja slovenske izbrane vrste Veselina Vujovića in si v 26. minuti priigrali prednost petih golov (15:10). Primorci v drugem polčasu niso popustili, Ljubljančane, ki jih vodi nekdanji trener Kopra Zoran Jovičić, so vseskozi držali na varni razdalji in z zanesljivo predstavo osvojili načrtovani točki.

V koprski ekipi sta Aleks Vlah in dani Zugan dosegla po pet golov, v ljubljanski pa je prednjačil Tine Marušič z devetimi zadetki.

Koprska ekipa bo v prihodnjem krogu gostovala v Škofji Loki, ljubljanska pa v Ormožu. Obe tekmi bosta v soboto, 9. decembra.

Značke: rokomet, dp