Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

ru
ru
0 09.02.2018 19:29:05

NEVERJETNA tekma v Nemčiji, kakršne še ni bilo! Prvaki v 15 minutah do 14:0! (VIDEO)

vszi
Nemški prvak Rhein-Neckar Löwen je svojim navijačem pripravil nekaj neverjetnega, še nevidenega.

Zmaga z 21 goli razlike (38:17) je v najmočnejši ligi v Evropi prava redkost, še toliko bolj pa je neverjeten potek tekme med levi iz Mannheima in njihovo žrtvijo, padlim velikanom Lemgom. Po šestnajstih minutah je namreč na semaforju kazalo neverjetnih 14:0 za domače, gostje pa so svoj prvi gol zabili šele v 17. minuti tekme.

A nadaljevanje zanje ni bilo prav veliko boljše. V določenem trenutku je bil izid celo 22:2, šele po tem pa so domačini stopili s stopalke za plin in nasprotniku dopustili do nekako še sprejemljive številke 17 doseženih golov.

Najboljša strelca domačih sta bila Švicar Andy Schmid, sicer eden od petih kandidatov za najboljšega rokometaša leta 2017 in nemški reprezentant Patrick Groetzky s po petimi goli.

Kako je izgledal masaket v Mannheimu, pa si lahko ogledate spodaj.

Značke: rhein-neckar, lemgo