Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

0 10.11.2022 06:47:35

Kakšen kralj! Ste videli, kaj je naredil Iličić?! To je podaja, ki vas bo sezula, kar je sledilo ... (video)

Grega Wernig
Maribor je z manjšimi težavami v pokalu odpravil Krko.

Mariborčani se zavedajo, da je prvenstvo bolj kot ne izgubljeno, trener Damir Krznar pa je dejal, da se morajo zdaj osredotočiti na pokalno tekmovanje. V tem so v sredo gostili nogometaše Krke, drugoligaš pa je gostiteljem povzročil kar nekaj sivih las. Prvi polčas je celo dobil z 1:0, na začetku drugega pa so vijoličasti prek Marka Božića vendarle izenačili.

V 64. minuti se je nato zgodil trenutek, ki so ga vsi navijači Maribora nestrpno čakali, trener je v igro poslal Josipa Iličića, kar je prebudilo domače nogometaše. Nekaj minut kasneje je Marko Tolić poskrbel za vodstvo z 2:1, zmago pa je potrdil Žan Vipotnik z izjemnim zadetkom. In kakšno vlogo je odigral Iličić? Nekdanji zvezdnik serie A je prek celega igrišča natančno podal strelcu zadnjega zadetka na tekmi, to je akcija, ki je ne smete zamuditi.

Če se vam posnetek spodaj ne prikaže, potem si ga lahko ogledate tudi na TEJ POVEZAVI.

Značke: iličić, maribor