Skrito v raju: Življenje spremenilo Saško in ...

1 21.03.2022 10:48:56

V Stožicah VRE, MILAN MANDARIĆ se veseli sladke zmage

Aleš Cipot
Nekdanji prvi mož Olimpije uživa v novi vlogi.

V Stožicah znova vre, a tokrat v glavni vlogi ni Milan Mandarić, temveč njegovi nasledniki. Adam Delius in njegovi sodelavci so dolgo zaupali Dinu Skenderju, remi z Domžalami in odziv navijačev sta sodu izbila dnu. Hrvaški strokovnjak je postal nekdanji trener Olimpije, medtem pa 83-letni srbski poslovnež uživa v prvi veliki zmagi v svoji novi vlogi - kot predsednik ŽNK Olimpija.

Ljubljančanke so v derbiju 14. kroga merile moči s Pomurjem, pred 150 gledalci v Bratoncih so slavile z 1:0, edini gol je v zadnji minuti rednega dela dosegla Lara Klopčič. To je prvi poraz Beltinčank v dozdajšnjem delu prvenstva, ekipi sta zdaj na vrhu lestvice točkovno poravnani. Če vmes ne bo kakšnega presenečenja ali celo senzacije, bo o naslovu prvaka odločalo zadnjih 90 minut.