Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Grozljivka na reliju! Vsaj sedem mrtvih, 21 ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

1 28.04.2021 17:03:23

DRUGOLIGAŠ se ni DAL! Na Ptuju smo dobili tretjega polfinalista slovenskega pokala!

Grega Wernig
Nogometaši Kopra so se v polfinalu pokala Pivovarne Union pridružili Celju in Domžalam, potem ko so v četrtfinalu v gosteh premagali ptujsko Dravo z 2:0.

Koper je po neprepričljivih uvodnih 25 minutah le povedel v 29. minuti, ko je iz bližine zadel vodilni strelec prve lige Nardin Mulahusejnović. V 34. minuti so po igranju z roko domači prišli do najstrožje kazni, z bele pike je streljal Anton Rogina, med vratnicama koprskih vrat pa se je z obrambo izkazal Ivan Vargić, ki je nekaj minut pred tem zamenjal poškodovanega Davida Adama.

V drugem polčasu dolgo časa ni bilo omembe vredne priložnosti, v 81. minuti pa je Mulahusejnović po samostojni akciji, ko je prodrl v kazenski prostor, podvojil prednost Kopra in mu zagotovil polfinalno vstopnico.

Danes ob 17.30 bo Nafta v zadnjem četrtfinalu pričakala vodilno ekipo Prve lige Telekom Slovenije Olimpijo.

Že v torek pa so si polfinale priigrali nogometaši Celja in Domžal. Celjani so v prvem četrtfinalnem obračunu premagali Radomlje z 2:0 (0:0), ob koncu tekme sta ob igralcu več zadela Amadej Brecl in Luksa Kerin, Domžale pa v drugem Maribor z 2:1 (2:0). Matej Podlogar in Arnel Jakupović sta v prvem polčasu zadela za Domžale, Denis Klinar pa v drugem za Maribor.