Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

rb
rb
4 10.10.2020 16:05:46

ZANIMIVO v 2. SNL! Kaj se dogaja z njimi? Zmagali so 10:0, zmagali so 8:0, nato pa obakrat izgubili ...

Aleš Cipot
Radomljani so v derbiju 11. kroga osvojili pomembne točke.

Drugoligaši so vstopili v drugo tretjino prvenstva, uvodno tekmo in hkrati derbi 11. prvenstvenega kroga pa je bil v Radomljah, kjer je gostovala Nafta, razpletlo se je z domačo zmago 3:1 (2:0). V prvem polčasu sta za rumeno črne zadela Sasha Varga in Oliver Kregar, v nadaljevanju je Lendavčanom nekaj upanja vrnil Jaka Bizjak, končni izid je v sodniškem dodatku postavil Žan Nikolić.

Radomljani z deseto zmago ostajajo na vrhu lestvice, naftaši imajo po drugem porazu že devet točk manj, vse bolj nezadovoljni navijači pa se sprašujejo, kaj se dogaja? Upravičeno! Dejstvo je namreč, da varovanci Dejana Dončića igrajo nadvse spremenljivo. Pred tednom dni so Jadran na svojem igrišču ugnali s kar 8:0, vendar to še ni najvišja zmaga. V Šmartnem so slavili z 10:0, vsekakor pa je zanimivo, da so po obeh tako visokih zmagah doživeli tudi oba poraza ...

Značke: nafta, 2.-snl, radomlje