Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Koga briga Barbariga?!

sekulic slovenija af Ekipa24.si

Tole je očitno menjava za Mika Tobeyja! Američan...

0 04.10.2020 19:42:41

23:0??? Verjeli ali ne, to je izid iz slovenske elite, to se zgodi, ko se najboljše pomerijo proti ...

ŽNK Pomurje
Izid, ki si ga ne bi upal napovedati nihče.

Že pred tekmo je bilo jasno, da bo to zelo zahtevna preizkušnja za Primorke. Na gostovanju pri najboljši slovenski ženski zasedbi v zadnjih sezonah so pogrešali več kot polovico standardnih igralk, kar je bilo več kot očitno tudi na zelenici. Ajdovke niso bile kos razigranim igralkam Pomurja, ki so na koncu slavile s kar 23:0, prvo ime tekme pa je bila Špela Kolbl, ki je dosegla kar osem zadetkov.

Visoko zmago so domače igralke napovedale že v prvem polčasu, ki so ga dobile s kar 11:0, v nadaljevanju pa prestavile še v višjo prestavo in zmagale tudi po zaslugi številčne premoči, saj je zadnjih deset minut Ajdovščina igrala z desetimi igralkami, ker Lara Ferjančič zaradi slabega počutja ni mogla nadaljevati tekme.

Strelke: Špela Kolbl (2., 9., 21., 50., 55., 60., 75., 80.), Kaja Korošec (5./11-m, 58.), Neli Hofman (18., 19., 31., 42.), Nina Kajzba (22., 39., 61., 63., 81.), Sara Makovec (28., 77., 86.), Špela Rozmarič (72.)

Značke: pomurje, primorje