Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

2 30.10.2019 22:22:07

EPSKA DRAMA v Fazaneriji: Zadnjega polfinalista pokala smo dobili po PRAVI SRHLJIVKI!

Aleš Cipot/fotolens.si
Potem ko se je prvo srečanje četrfinala pokalnega tekmovanja med Domžalami in Muro končalo z rezultatom 3:2, je le malokdo mislil, da bomo danes v Fazaneriji videli tako dramo.

Domači so sicer odlično odprli srečanje, sredi prvega polčasa so povedli z zadetkom Bubnjarja, a vodstva niso uspeli zadržati. Sledil je pravi šok za Prekmurce, saj je Jakupović pred odhodom na glavni odmor dvakrat premagal Šafarića in Domžalčani so pred drugimi 45 minutami skupno vodili že s 5:3.

Nato pa so se zbudili tudi črno-beli, ki so najprej prek Bubnjarja v 56. minuti izenačili na 2:2, rezervist Kai Cipot pa je tik pred zadnjim sodnikovim žvižgom poskrbel za vdodstvo Mure s 3:2, kar je pomenilo, da morata moštvi igrati podaljšek. Ker tudi ta ni dal končnega zmagovalca, so tega odločile enajstmetrovke.

mura domzale
V tem pa so bili boljši črno-beli, ki so zadeli vseh pet strelov, medtem ko je pri Domžalčanih Šafarić ubranil že prvo enajstmetrovko, ki jo je izvajal kapetan gostova Senijad Ibričić. V polfinalu pokala bomo tako videli prvoligaša Aluminij in Muro ter drugoligaša Nafto in Radomlje.