1 30.10.2019 18:26:57

ŠOK za Velenjčane: Novi trener že dan po prihodu DOŽIVEL ...

Jurij Kodrun
Po Celjanih je v četrtfinalu pokalnega tekmovanja obstal še en prvoligaš.

Celjani so včeraj doživeli pravi šok, ko jih je iz pokala izločil drugoligaš iz Radomelj. Po njihovi poti pa so šli danes še sosedi iz Velenja.

Tudi knapi so morali priznati premoč drugoligašu. Novi trener Andrej Panadić, ki je na velenjsko klop sedel včeraj, je tako že v debiju doživel pravi šok. Nafta, ki je prvo srečanje pred svojimi navijači dobila z 2:1, se je zmage veselila tudi na stadionu Ob jezeru, kjer je bilo 2:0 za drugoligaša. Za goste sta v polno merila Mihael Rebernik v 27. minuti in Roland Paku v drugi minuti sodniškega podaljška.

Lendavčani so se v polfinale pokala proti pričakovanjem uvrstili zelo gladko, s skupnim rezultatom 4:1.

Pred 50-letnim hrvaškim strokovnjakom pa je obilica dela, če bo želel knape spraviti na zmagovito pot. Zeleno-črni so v prvih petnajstih krogih sezone še vedno brez zmage, pokalni poraz z drugoligašem pa jim je zagotovo dodatno zagrenil življenje.

Značke: rudar-velenje, trener