Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Luka Dončić objavil posebno fotografijo ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

2 29.10.2019 18:23:17

Kakšna DRAMA v Kopru! Vršič zadel že v PRVI MINUTI, Koper zabil kar TRI GOLE, na koncu pa ...

Jurij Kodrun
Poleg Radomelj v polfinalu pokala tudi Aluminij, čeprav je izgubil na gostovanju v Kopru.

Potem ko so se Radomlje kot prve uvrstile v polfinale pokala, se je kot drugi na predzadnjo stopničko prebil tudi Aluminij. Vroči prvoligaš je bil že na prvi tekmi boljši od vročega drugoligaša Kopra  bilo je 2:1. Povratna tekma se je za Kidričane sicer začela zelo slabo, saj so gostitelji pred 600 gledalci že v prvi minuti dobili enajstmetrovko, ki jo je v zadetek spremenil Dare Vršič. V 28. minuti je izenačil Nemanja Jakšić, na 2:1 za Koper je štiri minute kasneje povišal Žan Žužek. V 54. minuti je nato Mihael Klepač spet izenačil, toda tekma je spet dobila dramatičen pridih, ko je Vršič v 78. minuti izkoristil še drugo enajstmetrovko za gostitelje. Koper bi moral nato za napredovanje zabiti le še en gol, toda Primorcem to ni uspelo. Aluminij je posledično napredoval s skupnim rezultatom 4:4 in seveda zaradi večjega števila golov v gosteh.

Jutri bosta na sporedu še preostali četrtfinalni tekmi. Mura bo doma gostila Domžale in poskušala izničiti gol zaostanka (2:3), Nafta pa bo gostovala pri Rudarju. Prvo tekmo je klub iz Lendave dobil z 2:1.

Značke: fc-koper, nk-aluminij