Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

jure-podjavoršek Njena.si

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 28.07.2019 10:34:07

Prišel, videl in … ZABLESTEL! Pri Olimpiji ni DOBIL PRILOŽNOSTI, v novem klubu SANJSKI DEBI

Jurij Kodrun
Sanjska sezona za posojenega nogometaša Olimpije.

Nova sezona se je v soboto začela tudi v 2. SNL, eden klubov, ki se bo poskušal prebiti med elito, je tudi Fužinar. Korošci so se pred začetkom bojev kar precej okrepili, med drugim je prišel Tadej Trdina, ki ima za sabo leta igranja v Avstriji, hkrati je Fužinar sklenil dvojno sodelovanje z Olimpijo. Iz Ljubljane sta tako prišla mlada Matevž Turkuš in Žan Medved, slednji pa je nase opozoril že na prvi tekmi nove sezone.

Fužinar se je v soboto na Ravnah na Koroškem pomeril z Dobom in ga pred 300 gledalci premagal z 2:1, oba gola za gostitelje je dosegel prav Medved. Prvič je v polno meril v 24. minuti, drugič štiri minute pred koncem prvega polčasa. Čeprav je v drugem delu igre Albert Račić znižal zaostanek Doba, je slednji vseeno ostal praznih rok. In tri točke so ostale doma; predvsem po Medvedovi zaslugi. Šele 20-letni nogometaš je za Fužinar kot posojen že igral v prvem delu pretekle sezone, ko je zabil 11 golov na 17 tekmah. Potem je bil pol leta v Italiji pri Pesaru, zdaj se je vrnil na Koroško in nadaljeval, kjer je končal.