Igralec Sergej Trifunović ponovno v primežu ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 06.05.2019 13:03:13

EPSKO! Tisti, ki so v 93. MINUTI zapustili tekmo MURE in ILIRIJE, so zamudili DRAMO vseh dram!

Drago Wernig - TAKA
Na slovenskih in tujih zelenicah smo videli že ogromno preobratov, toda mladinski ekipi Mure in ilirije sta poskrbeli za posebno razsežnost.

Kakšnim 50 gledalcem, ki so se zbrali na stadionu Ilirije na tekmah mladinske in kadetske lige vsekakor ni bilo žal, da so se odločili za ogled. Na mladinskem obračunu so namreč videli spektakularnih 9 zadetkov, tekma se je končala s 5:4 v korist Ljubljančanov.

Toda to ni vse, daleč od tega. Mura je namreč v 93. minuti vodila s 4:3 in verjetno v mislih že slavila zmago, toda nato so domačini zadeli ne enkrat, temveč kar dvakrat v naslednjih dveh minutah. V polno sta zadela Luka Jakopović in Sebastian Lesjak in poskrbela za delirij in epski preobrat.

Značke: mura, ilirija