kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 10.04.2019 11:46:49

IZJEMEN PODVIG! Svak bivšega KAPETANA OLIMPIJE v 27 minutah zabil kar ŠTIRI GOLE!

Nogometna šola Bela krajina
Odmeven podvig nogometaša v regionalni ljubljanski ligi.

Za Uroša Jotanovića bržčas še niste slišali. Je slovenski nogometaš, je tudi svak Bobana Jovića, nekdanjega kapetana Olimpije. Tudi sam brca žogo. Ne na ravno najvišjem odru, pa vseeno. Nosi dres Bele krajine, ki je nekoč nastopala celo v Prvi ligi Telekom Slovenije. Klub iz Črnomlja se je v tokratnem krogu četrte lige pomeril s klubom NK Dolomiti iz okolice Ljubljane. Tekma, ki si jo je ogledalo 50 gledalcev, je postregla s kar devetimi zadetki, domači so slavili s 6:3. Osrednji lik obračuna pa je bil prav omenjeni Jotanović.

Član Bele krajine se je kar štirikrat vpisal med strelce, njegov podvig je bil še toliko večji, ker je za toliko zadetkov potreboval piškavih 27 minut! Ob tem je zanimivo, da se je Jotanović na tej tekmi med strelce vpisal šele prvič v sezoni. Po prvem golu pa se mu je povsem odprlo ...

V regionalni ljubljanski ligi sicer vodi Kolpa, ki ima enako število točk kot Kočevje in Ihan. Bela krajina je na petem mestu, Dolomiti, ki so v Črnomlju igrali brez rezerv, pa so osmi. Povsem na dnu je nekdanji prvoligaš Interblock, ki je v petnajstih krogih slavil le dvakrat. Nizko je padel nekoč visokoleteči klub Joca Pečečnika ...