250 evrov kazni za Janeza, kar pa ne bo šlo iz ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

2 02.09.2018 17:48:06

Adijo, družina Pajek! Ta IZJEMEN GOL je vijoličaste usmeril do ZANESLJIVE ZMAGE (video)

NK Maribor v Kranju ni imel nikakršnih težav s tamkajšnjim Triglavom (1:5).

Varovanci Darka Milaniča so v Kranju z odliko opravili z nalogo in prišli še do pete zmage v sezoni. Triglavane so premagali z 1:5.

V prejšnjem krogu so streljali s praznimi naboji, tokrat pa je bilo od samega začetka vse drugače. Prvi gol je v uvodnih minutah zabil Jan Mlakar, drugega je hitro dodal Blaž Vrhovec.

Tretji pa je bil zares spektakularen. Dino Hotić si je na slabih 30 metrih od gola žogo nastavil na boljšo levico in jo poslal v zgornji desni kot kranjskega vratarja in tam snel vso pajčevino.

Zadetek si lahko ogledate tudi na tej povezavi, če vam posnetka ne odpre.

Četrti zadetek je s prefinjenim zaključkom dosegel še Luka Zahović, potem pa je častni zadetek za domačine dosegel David Tijanić. Piko na i je nato v izdihljajih srečanja z drugim zadetkom postavil Zahović.

Mariborčani imajo na lestvici 17 točk, zabili pa so kar 24 golov na sedmih tekmah.

------------------------------

POROČILO TEKME:

Maribor je v gorenjski prestolnici dosegel peto zmago in se utrdil na prvem mestu prvenstvene lestvice. Pred današnjim zmagoslavjem v Kranju je zanesljivo ukanil še velenjski Rudar, Aluminij, Gorico in Olimpijo ter igral neodločeno z Muro in Celjem. Po nepopolnem sedmem krogu ima pet točk prednosti pred drugouvrščenim Aluminijem ter šest pred tretjeuvrščeno Gorico, ki bo drevi gostila Muro. Kranjska zasedba ostaja v spodnjem delu prvenstvene lestvice, s šestimi zbranimi točkami je na osmem mestu v 10-članski ligi.

Mariborčani so takoj zagospodarili na igrišču in že iz svoje prve priložnosti povedli z 1:0. V sedmi minuti so izpeljali kombinirano akcijo, vodilni gol pa je dosegel Jan Mlakar. Triglavani so že v naslednji minuti izpeljali obetavno akcijo, po lepi podaji Dicksona Afoakwe se je v sijajni priložnosti znašel Luka Majcen, a je s petih metrov streljal visoko prek vrat.

Izbranci gostujočega trenerja Darka Milanića so tudi v nadaljevanju imeli niti igre v svojih nogah. V 16. minuti so znova zagrozili, po lepem predložku Mitje Vilerja je Jasmin Mešanović zadel vratnico. Napadalec iz BiH se je v 28. minuti znova znašel v lepi priložnosti, obrambna vrsta Kranjčanov pa je v zadnjem hipu blokirala njegov strel.

Le tri minute kasneje so Mariborčani povišali vodstvo, po prostem strelu z desne strani je bil v domačem kazenskem prostoru najvišji Blaž Vrhovec in po strelu z glavo zadel za 2:0. V 34. minuti so zagrozili tudi Kranjčani, žoga pa je po strelu Majcna z roba kazenskega prostora zadela okvir vrat.

Mariborčani v drugi polovici tekme niso popustili niti za ped, že v drugi minuti nadaljevanja pa je Dino Hotić po pravem "evrogolu" ter po izjemno natančnem in močnem strelu s 23 metrov povišal na 3:0. V 56. minuti so Mariborčani znova "pičili" prek Luke Zahovića, ki je lepo spodkopal žogo prek domačega vratarja Darjana Curanovića in povišal na 4:0.

Le dve minuti kasneje se je v lepi priložnosti znašel Mešanović, a je bil pri zaključnem strelu premalo zbran, prav tako Mlakar v 62. minuti. Gostitelji so v 70. minuti vendarle dosegli gol, po močnem strelu z roba kazenskega prostora je na 1:4 znižal "rezervist" David Tijanić. V končnici tekme so imeli nogometaši iz štajerske prestolnice imeli še nekaj priložnosti: v 77. minuti je Viler zadel vratnico, v sodnikovem podaljšku pa je Zahović dosegel svoj drugi gol na tekmi za končno zmago s 5:1.

Mariborska ekipa bo v naslednjem krogu v soboto, 15. septembra, gostovala v Krškem, kranjska pa dan kasneje v Domžalah.

----------------------------------

Triglav Kranj - Maribor 1:5 (0:2)

* Športni center, sodniki: Balažič, Praprotnik, Kasapović (vsi Ljubljana).
* Strelci: 0:1 Mlakar (7.), 0:2 Vrhovec (31.), 0:3 Hotić (47.), 0:4 Zahović (56.), 1:4 Tijanić (70.), 1:5 Zahović (90.).
* Triglav: Curanović, Kuhar (od 61. D. Kryeziu), Bojić (od 52. Tijanić), Alić, Kumer, Mlakar, Elsner, Udovič, E. Kryeziu (od 52. Gajić), Afoakwa, Majcen.
* Maribor: Handanović, Klinar (od 40. Pihler), Ivković, Uskoković, Viler, Dervišević, Vrhovec, Hotić, Mešanović, Mlakar (od 67. Tavares), Zahović.
* Rumena kartona: Afoakwa; Hotić.