Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 05.04.2018 10:07:15

DVOJNI VEČNI DERBI: Maribor in Olimpija sta se spet udarila, VIJOLIČASTI so TAKOLE zacelili rane ...

Maribor in Olimpija sta se spet udarila med sabo, in to na kar dveh tekmah.

Le nekaj dni po obračunu med Olimpijo in Mariborom je včeraj spet sledil večni derbi. In to kar dvojni. Ljubljančani in Štajerci so se pomerili tako v mladinski kot tudi kadetski kategoriji, obe tekmi sta bili odigrani v Miklavžu na Dravskem polju. Neprimerno bolj zadovoljni so bili po dveh tekmah vijoličasti; njihovi mladinci so namreč slavili z 1:0, medtem ko se je kadetski derbi končal z remijem 1:1. Mladinski večni derbi je bil odigran pred 100 gledalci, edini zadetek za varovance nekdanjega reprezentanta Muarema Vugdalića je v 34. minuti zabil Aljoša Matko. Olimpiji ni pomagalo niti to, da je Aleksandar Radosavljević v igro poslal tudi Erica Boakyeja, ki je pozimi sicer v Ljubljano prišel kot okrepitev za člansko ekipo.

maribor olimpija1 dw
Drago Wernig - TAKA

Na kadetski tekmi, ki si jo je ogledalo 80 ljudi, so prvi zadetek zabili domači, ko je v 68. minuti gostujočega vratarja Jana Jančigaja premagal Rok Frešer, sedem minut kasneje je za delitev točk poskrbel Amir Ferhatović. V mladinski ligi je Maribor prvi in Olimpija šele osma, v kadetski prav tako vodijo vijoličasti, zmaji so sedmi. Tudi na skupni lestvici vodi Maribor, Olimpija je osma.