29.08.2024 06:54:48

Mojstrovina, ki je navdušila regijo: Igralec tekme Elšnik takole z v 'trepalnico' natančno podajo (video)

Timi Max Elšnik na povratni tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov navdušil nogometno javnost.

Nogometaši Crvene zvezde, kjer igrata tudi slovenska reprezentanta Timi Max Elšnik in Vanja Drkušić, so se uvrstili v skupinski del lige prvakov za letošnjo sezono. V povratni tekmi četrtega kroga kvalifikacij so v Beogradu z 2:0 premagali norveški Bodo/Glimt.

Beograjčani so v skupnem izidu slavili s 3:2, potem ko je norveška zasedba, v kateri zaradi poškodbe v kadru ni bilo Nina Žuglja, doma slavila z 2:1.

Za rdeče-bele je v prvem polčasu z enajstmetrovke zadel Bruno Duarte (26.), v drugem delu pa je zmago v 59. minuti po podaji Elšnika s kota z glavo potrdil kapetan Uroš Spajić. Podaja iz kota slovenskega reprezentanta bi bila težko bolj natančna, s tem je navdušil srbske medije, za predstavo pa si je prislužil tudi naziv igralca tekme.

Elšnik je sicer odigral celoten dvoboj, Drkušić pa tokrat ni dobil priložnosti za igro.