Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

5 04.02.2024 19:21:28

Kako jo je zatresel!! Benjamin Šeško z norim dotikom za zmago!! To morate videti!!! (video)

V 20. krogu bundeslige je mrežo spet zastresel tudi naš reprezentant.

Leipzig je v 20. krogu najboljše nemške nogometne lige danes gostil in premagal Union iz Berlina.

Tekma se je končala z zmago domačih z 2:0, veseli vse slovenske nogometne privržence pa veseli, da se je med strelce znova vpisal tudi naš as, Benjamin Šeško!

Slovenski napadalec, ki je igral od prve minute, je v 48. vodstvo Leipziga povišal na 2:0, potem ko se je žoge dotaknil po soigralčevem predložku.

Devet minut kasneje je Šeško sicer še enkrat zatresel mrežo, vendar so njegov drugi zadetek razveljavili, ker je prej prišlo do prepovedanega položaja.

Leipzig je na lestvici na petem mestu in točko zaostaja za četrtim, zadnjim, ki prinaša preboj v ligo prvakov za naslednjo sezono.

Značke: šeško, gol