Sledi kibernetskega napada na nemško vladajočo ...

"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

2 12.11.2023 07:24:04

Vesel za zadetka in podajo, ampak ... Vipotnik razveselil Riero in navijače Bordeauxa in povedal tole!

Žan Vipotnik je v francoski drugoligaški druščini prekinil dva meseca in pol trajajoč strelski post.

Navijači Bordeauxa se veselijo, saj je njihov klub v soboto prekinil niz brez zmage v francoski drugi ligi, ki je trajal vse od sredine septembra. Močno sta si oddahnila tudi slovenski napadalec Žan Vipotnik in nekdanji trener Olimpije ter Celja Albert Riera, ki je na svoji četrti tekmi v vlogi trenerja Bordeauxa končno dočakal zmago.

Nekdanji napadalec Maribora, ki se je k Bordeauxu preselil v začetku julija, je bil prvo ime obračuna, najprej je prispeval podajo za 1:0, v izdihljajih prvega polčasa je poskrbel za vodstvo z 2:1, v 58. minuti pa je s svojim drugim zadetkom na tekmi postavil končnih 3:1.

"Zelo dobra tekma z naše strani, dobro smo začeli, nato smo dobili zadetek, ki nas je malo 'umiril'. Pred polčasom smo zadeli še enkrat, kar je najlepše, saj greš v drugi polčas precej lažje," so bile prve besede slovenskega reprezentanta po zmagi nad Annecyjem, ki je nadaljeval: "Sem vesel za zadetka in podajo, ampak najbolj pomembna je zmaga. Danes smo si jo zaslužili, moramo se poveseliti in upam, da bomo tako nadaljevali tudi v prihodnje."

Značke: vipotnik, žan, bordeaux