"Tako hitro kot teče Mbappe, sem jaz tekel v ...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

Dallas slavi! Luka Dončić in druščina ...

2 06.11.2023 12:51:36

Uh, kakšna čast! Ni zgolj zmagal, Elsner je dobil še precej več, glejte, kako so ga nagradili Francozi! (foto)

Luko Elsnerja je po zadnjem krogu francoske lige doletela prav posebna čast.

Luka Elsner je v nedeljo zvečer s svojim Le Havrom prišel do tretje zmage v elitni francoski ligi. V 11. krogu je na gostovanju proti Toulousu zmagal po preobratu v zaključku tekme, v 82. minuti je zaostajal z 0:1, nato pa mu je z dvema goloma zmago zagotovil Mohamed Bayo, drugega je dosegel v peti minuti sodniškega dodatka.

Slovenski strateg je z menjavami sredi drugega polčasa naredil pomembno razliko, saj so njegovi varovanci zaigrali precej bolje, njegov prispevek k zmagi pa so prepoznali tudi pri slovitem francoskem športnem časniku. L'Equipe je izbral najboljšo enajsterico 11. kroga francoske lige, med vsemi trenerji pa je najboljšo oceno dobil ravno slovenski strateg in se okitil z nazivom najboljšega trenerja kroga.