oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 25.05.2023 06:12:36

Da je prestar in preslab? Handanović na najslajši možni način utišal kritike! (video)

Samir Handanović, nekdanji slovenski nogometni reprezentančni vratar, je osvojil novo lovoriko v svoji bogati karieri.

Z Interjem iz Milana je drugo leto zapovrstjo postal italijanski pokalni prvak, potem ko je njegova ekipa v Rimu po preobratu z 2:1 (2:1) premagala Fiorentino. Handanović je tako kot na vseh pokalnih tekmah sezone branil celo tekmo, ki je bila mogoče celo njegova zadnja.

handanovic inter

Junak preobrata je bil argentinski reprezentant Lautaro Martinez, ki je za finalista lige prvakov dosegel oba gola, prvega v 29., drugega pa v 37. minuti. Fiorentino je v tretji minuti v vodstvo popeljal Nicolas Gonzalez. Izkazal se je tudi Samir Handanović, še posebej v 79. minuti tekme, ko je z izjemno obrambo preprečil izenačenje Fiorentine po tem, ko se je pred golom sam znašel Luka Jović.

Za Inter je to deveti pokalni naslov, Fiorentina ostaja pri šestih.

Značke: nogomet, italija