Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Mojster Jure o vzgoji otrok: V življenju se bodo ...

crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

3 07.11.2022 09:01:54

Kakšna drama! Šporarju razveljavili dva zadetka, v 103. minuti pa je udaril z vso silo! (video)

Veliki grški derbi se je končal z delitvijo točk.

V nedeljo sta se v Atenah pomerila velika grška tekmeca, dvoboj med Panathinaikosom in Olympiakosom se je končal brez zmagovalca. Gostitelji so prek Andraža Šporarja dvakrat povedli, a je bil obakrat gol razveljavljen, rdeče-beli iz Pireja pa so povedli v 84. minuti.

Dvoboj se je zaradi številnih prekinitev močno zavlekel, v 97. minuti pa je na tribunah močno završalo. Glavni sodnik je dosodil najstrožjo kazen, po posredovanju VAR-a jo je tudi potrdil. Odgovornost je na svoja ramena prevzel slovenski napadalec, ki je v 103. izenačil na 1:1, to pa je bil tudi končni rezultat.

Na tekmi sta igrala tudi Benjamin Verbič in Adam Gnezda Čerin, prvi je igral do 78. minute, drugi do 87. minute tekme.

Panathinaikos je po desetih zmagah prvič oddal točke, a ohranil prednost šestih točk pred drugouvrščenim mestnim tekmecem AEK-jem, ki je remiziral pri Asterasu.

Značke: šporar, panathinakos