Večer za Mileno - Rade Šerbedžija razkril njeno...

jan oblak Ekipa24.si

Oglasil se je Jan Oblak in poslal sporočilo, ob ...

1 07.11.2022 06:44:08

Iličić megaigralec, ki pa potrebuje ... Trener Maribora po veliki zmagi brez zadržkov, Krznar povedal vse!

Grega Wernig
Navijači Maribora so dočakali vrnitev Josipa Iličića.

Zgodil se je trenutek, ki so ga navijači Maribora nestrpno pričakovali. Josip Iličić se je pred tedni vrnil v svoj nekdanji klub, v nedeljo pa končno dočakal veliki trenutek. Na tekmi 16. kroga slovenske lige je zaigral proti Muri, trener Damir Krznar ga je v igro poslal v 77. minuti. Svojega drugega debija v vijoličastem dresu ne bi mogel končati na boljši način, ne samo, da je Maribor slavil s kar 5:1, Iličić je postavil tudi končni izid. In kaj je po tekmi povedal trener Maribora?

"Najprej hvala publiki, da je prišla v tako velikem številu. Prav ona nas je nosila, nam pomagala. Od prve minute smo bili napadalno usmerjeni, iskali smo svoje priložnosti. Branili smo se tako, da smo tekli proti žogi, ne pod njo. Hiter gol nam je dal še dodaten veter v hrbet. Na krilih tega gola smo odigrali zares dober prvi polčas. Madež je zagotovo prejeti gol v zadnji minuti prvega dela; ta me je izjemno razbesnel. V garderobi sem bil celo bolj besen kot na nekaterih drugih tekmah, ki smo jih ob polčasu izgubljali. Ne smejo se nam dogajati takšne stvari. Najprej neobvladano izbijanje žoge v kot, nato počasno dvigovanje linije. To so zadnje sekunde, takrat moraš dati vse od sebe, ker po tem sledi 15 minut odmora. A zmagi ne bom gledal v zobe. Bilo je veliko več dobrih kot slabih stvari. Drugi polčas je bil, še posebej po izključitvi igralca Mure, enosmerna ulica. Tekmo smo pripeljali h koncu, dosegli še dva gola. To je bila dobra podlaga in dober moment za Josipa Iličića, da pride v igro. Mislim, da je pokazal, o kakšnem megaigralcu je govora. Verjamem, da bo za nas zelo koristen. Še posebej, ko bo opravil še nekaj treningov z našim kondicijskim trenerjem," je bil jasen Krznar.

Značke: krznar, maribor, iličić