Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 25.10.2022 12:49:54

Še v 81. minuti zaostajali z 0:2, nato je udaril Slovenec: Najprej zabil, v 95. minuti pa ... (video)

Slovenski reprezentant se je na zadnji tekmi v grški ligi izkazal z zadetkom in podajo.

Jasminu Kurtiću v tej sezoni pri PAOK-u ne gre tako, kot mu je šlo v prvi, ko je na 22 prvenstvenih tekmah zabil 15 golov, vendar je še vedno pomemben člen solunske zasedbe. Tokrat je bil prvo ime obračuna z Asterasom Tripolisom, ki se je končal brez zmagovalca; bilo je 2:2. Gostje so do 81. minute celo vodili z 2:0 in zdelo se je, da bo PAOK izgubil drugič v sezoni. Kurtić tega vendarle ni dovolil, najprej je uspešno izvedel enajstmetrovko, v peti minuti sodnikovega podaljška pa asistiral za izenačenje, tako da PAOK ostaja v igri za najvišja mesta. Kurtić je v devetih tekmah zabil tri gole in enkrat asistiral.

Značke: kurtić, paok