Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

1 22.07.2022 08:00:26

Saj ne vedo, kaj jih je doletelo! Haris Vučkić se je norčeval iz branilcev, Rujevica je eksplodirala! (video)

vszi
V prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za konferenčno ligo je zablestel Haris Vučkić.

Dvoboj Rijeke in Djurgardna je bil zanimiv tudi za slovenske ljubitelje nogometa. Prvi razlog za to je, da za hrvaški klub igra Haris Vučkić, drugi pa zaradi tega, ker boljšega iz tega obračuna v naslednjem krogu čaka spopad z boljšim iz dvoboja Sepsi - Olimpija.

Po prvih 90 minutah 'diši' po srečanju Švedov in Romunov, ki so dobili prvo srečanje. Sepsi je bil na svojem igrišču s 3:1 boljši od zmajev, Djurgarden pa je na Rujevici z 2:1 premagal Rijeko.

Najlepši trenutek srečanja pa so gledalci videli že po 12 minutah, ko je Haris Vučkić v slogu kakšnega vrhunskega slalomista 'premešal' tekmečevo branilsko vrsto, natančno streljal in Rijeko popeljal v vodstvo z 1:0. Rujevica je v tistem trenutku dobesedno eksplodirala, na žalost domačih pa njihovo vodstvo ni dolgo trajalo, gostje so izenačili še pred koncem prvega dela, kmalu po vrnitvi iz slačilnice pa zadeli še drugič in zadovoljni odpotovali domov.

Posnetek zadetka si lahko ogledate TUKAJ.